Serwis sprzedaż urządzeń grzewczych wrocław

ZADZWOŃ --- ---

Junkers

serwis, serwis, części

Buderus

serwis, sprzedaż, części

Saunier Duval

serwis, sprzedaż, części

Termet

serwis, sprzedaż, części

Beretta

serwis, sprzedaż, części

Masz pytania? Odpowiemy!
O firmie

Nasze firma zatrudnia we Wrocławiu specjalistów z wymaganymi uprawnieniami do wykonywania napraw gazowych urządzeń grzewczych. Nasi pracownicy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, co gwarantuje wysoki profesjonalizm świadczonych przez nich usług. Nie wykonujemy napraw i przeglądów serwisowych przy realizowaniu innych zleceń. Specjalizujemy się tylko w serwisie gazowych urządzeń grzewczych.

Specjalistyczny charakter naszych usług jest gwarancją ich wysokiej jakości. Wykonujemy naprawy, konserwację, analizę spalin i inne czynności serwisowe większości kotłów centralnego ogrzewania i term łazienkowych instalowanych w naszym kraju. W ciągu kilkunastu lat działalności wykonaliśmy naprawy i przeglądy techniczne urządzeń takich firm jak: Junkers, Vaillant, Termet, Beretta, Ferrolit, Saunie Duval, Immergas, Buderus a także urządzeń innych producentów.

Coroczna konserwacja i regularne przeglądy pozwalają zapobiegać poważnym awariom, nadmiernemu zużyciu gazu, co wpływa na znaczną redukcję wydatków na ogrzewanie. Wiedzą o tym klienci, którzy korzystają z naszych usług.

Jesteśmy firmą od lat działającą w branży serwisu urządzeń grzewczych. Nie znikamy z rynku po wykonaniu usługi, na co skarżą się klienci korzystający z pomocy małych nieprofesjonalnych firm i tzw. „złotych rączek”.

Nasze usługi to nie tylko naprawy i przeglądy. Służymy naszym klientom pomocą w doborze odpowiednich urządzeń gazowych. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji a klienci mogą mieć pewność że zawsze znajdą nas pod adresem i telefonami:

ZAKOŃCZYLIŚMY DZIAŁALNOŚĆ NA TERENIE WROCŁAWIA I OKOLIC - ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!