Serwis sprzedaż urządzeń grzewczych wrocław

ZADZWOŃ 71 393 19 73 728 348 261

Vaillant

serwis, sprzedaż, części

Junkers

serwis, serwis, części

Buderus

serwis, sprzedaż, części

Saunier Duval

serwis, sprzedaż, części

Termet

serwis, sprzedaż, części

Masz pytania? Odpowiemy!
O firmie

Nasze firma zatrudnia we Wrocławiu specjalistów z wymaganymi uprawnieniami do wykonywania napraw gazowych urządzeń grzewczych. Nasi pracownicy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, co gwarantuje wysoki profesjonalizm świadczonych przez nich usług. Nie wykonujemy napraw i przeglądów serwisowych przy realizowaniu innych zleceń. Specjalizujemy się tylko w serwisie gazowych urządzeń grzewczych.

Specjalistyczny charakter naszych usług jest gwarancją ich wysokiej jakości. Wykonujemy naprawy, konserwację, analizę spalin i inne czynności serwisowe większości kotłów centralnego ogrzewania i term łazienkowych instalowanych w naszym kraju. W ciągu kilkunastu lat działalności wykonaliśmy naprawy i przeglądy techniczne urządzeń takich firm jak: Junkers, Vaillant, Termet, Beretta, Ferrolit, Saunie Duval, Immergas, Buderus a także urządzeń innych producentów.

Coroczna konserwacja i regularne przeglądy pozwalają zapobiegać poważnym awariom, nadmiernemu zużyciu gazu, co wpływa na znaczną redukcję wydatków na ogrzewanie. Wiedzą o tym klienci, którzy korzystają z naszych usług.

Jesteśmy firmą od lat działającą w branży serwisu urządzeń grzewczych. Nie znikamy z rynku po wykonaniu usługi, na co skarżą się klienci korzystający z pomocy małych nieprofesjonalnych firm i tzw. „złotych rączek”.

Nasze usługi to nie tylko naprawy i przeglądy. Służymy naszym klientom pomocą w doborze odpowiednich urządzeń gazowych. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji a klienci mogą mieć pewność że zawsze znajdą nas pod adresem i telefonami:

Serwis grzewczy Wrocław
ul. Oleśnicka 16
50-320 Wrocław
tel. 71 393 19 73
728 348 261